Til Toppen
  • 0
    Favoritt
  • 0
    Klikk & hent
  • 0
    Handlekurv

VI HAR GJORT DET EKSTRA TRYGT Å HANDLE I BUTIKKENE

Tusen takk til deg som handler hos oss og støtter opp om Norsk næringsliv i denne vanskelige situasjonen. Det setter vi utrolig stor pris på. Vi tar alle forhåndsregler og har ekstremt skjerpede vaske- og hygienerutiner.

Vi ber deg ta en god sprut håndsprit når du kommer inn i butikken, det har vi satt frem til deg. Og så langt det lar seg gjøre, ikke ta på produkter du ikke skal ha, spør heller oss som jobber i butikken om hjelp, råd og veiledning :)

Vi har mange herlige tips og forslag til ting du kan sysselsette barna med, og vil gjerne hjelpe deg til å velge riktig.

Er du syk, har symptomer (selv om de er svake) eller er i risikogruppe,
ber vi deg om å besøke sprell.no isteden - vi sender varer hjem til deg/utsiden av døren din for 59,-


Slik kan du handle helt trygt i butikkene våre nå


Handle via klikk og hent på sprell.no

Betal med Vipps før du kommer til butikken.

Vippsnummer til alle butikkene finner du nedenfor

Vis frem, eller send skjermdump av Vippskvitteringen

Hent varene vi har satt ferdig i pose på innsiden av butikkdøren


Vippsnr til Sprellbutikkene:


Sprell Riktige Leker: 20537

Sprell CC-vest: 546950

Sprell Majorstua: 532668

Sprell Grünerløkka: 532824

Sprell Storo: 535150

Sprell Lambertseter: 535163

Sprell Sandvika: 532823

Sprell Ski: 535159

Sprell Bergen Sentrum: 535164

Sprell Lagunen: 535165

Sprell Stavanger: 535162

Sprell Sirkus Trondheim: 597814 


Epost til Sprellbutikkene:


Sprell Riktige Leker: riktigeleker@sprell.no

Sprell CC-vest: ccvest@sprell.no

Sprell Majorstua: majorstua@sprell.no

Sprell Grünerløkka: grunerlokka@sprell.no

Sprell Storo: storo@sprell.no

Sprell Lambertseter: lambertseter@sprell.no

Sprell Sandvika: sandvika@sprell.no

Sprell Ski: ski@sprell.no

Sprell Bergen Sentrum: bergenby@sprell.no

Sprell Lagunen: lagunen@sprell.no

Sprell Stavanger: stavanger@sprell.no

Sprell Sirkus Trondheim: trondheim.sirkus@sprell.no

meld deg på nyhetsbrev
tilbud, nyheter, konkurranser og eksklusive rabatter


Sprell - kvalitetsleker og barneromsinteriør siden 1995
© Copyright Sprell AS - org.nr. 914 595 010 - Grini Næringspark 10, 1361 Østerås